REFERENCE

Co si o nás a našich službách myslí naši zákazníci je pro nás velice důležité.
Proto se stále snažíme učit nové věci a rozšiřovat produktové portfolio.

Barbora Velšová z Hnízdečka od Barunky

Na Ivy z Akontisto jsem náhodou narazila při začátcích mého podnikání, kdy jsem vůbec nevěděla, jak mám účetnictví vést, co vše zakládat, jak vypisovat faktury/paragony. Chtěla jsem jen šít, dělat co mě baví a věci okolo účetnictví mě stresovaly a byla to vlastně taková část podnikání, která mi hrozně vadila. Pamatuji si na první telefonát s Ivy. Já vystresovaná, jestli vše dělám dobře, jestli jsem na něco nezapomněla a na druhé straně ten uklidňující, milý a příjemný hlas, který mě povzbudil a slíbil, že se o vše postará, ať si s ničím nelámu hlavu a dělám to, co mě baví. A taky že jo, vše, co jsem potřebovala vědět, mi Ivy mile vysvětlila, při rozhodování, jakou cestou jít, mi vždy řekne svůj názor, jak by to udělala na mém místě. A to je přesně ten člověk, kterého jsem hledala. Troufám si říct, že i z části jsem vděčná téhle ženě za to, kde teď jsem. Tolikrát mě povzbudila, dodala sebevědomí, pochválila, a ačkoliv se to zdá jako obyčejné věci, tak při začátcích v podnikání jsou hodně potřeba, a ne každý Vám je dá. Tady je důkaz toho, jak to vypadá, když člověka jeho práce baví. Jednoduše jsem vděčná, že ji mám.

Mr.Blast s.r.o.

AKONTISTO nám kryje záda a nejen před veškerými úřady. Můžeme se na ně obrátit se vším, a když náhodou neví, vědí přesně, na koho se obrátit. Takhle přesně si představujeme našeho partnera, který podpoří, je spolehlivý a profesionální.
 
Šimon Ježek z Mr.Blast s.r.o.

Jakub Osmančík z Dr.Rhaco s.r.o.

Jsem spokojený, neměnil bych. Nejprve jsem se bál spolupráce s účetní, která je vzdálená, ale dnes to vnímám jako pohodu. Doklady si předáme online, tím to pro mě končí a o vše další se stará Ivy. Jen podnikám, o papíry se mi stará ona. Stav zn. Ideál.