REFERENCE

Co si o nás a našich službách myslí naši zákazníci je pro nás velice důležité.
Proto se stále snažíme učit nové věci a rozšiřovat produktové portfolio.

Barbora Velšová z Hnízdečka od Barunky

Na Ivy z Akontisto jsem náhodou narazila při začátcích mého podnikání, kdy jsem vůbec nevěděla, jak mám účetnictví vést, co vše zakládat, jak vypisovat faktury/paragony. Chtěla jsem jen šít, dělat co mě baví a věci okolo účetnictví mě stresovaly a byla to vlastně taková část podnikání, která mi hrozně vadila. Pamatuji si na první telefonát s Ivy. Já vystresovaná, jestli vše dělám dobře, jestli jsem na něco nezapomněla a na druhé straně ten uklidňující, milý a příjemný hlas, který mě povzbudil a slíbil, že se o vše postará, ať si s ničím nelámu hlavu a dělám to, co mě baví. A taky že jo, vše, co jsem potřebovala vědět, mi Ivy mile vysvětlila, při rozhodování, jakou cestou jít, mi vždy řekne svůj názor, jak by to udělala na mém místě. A to je přesně ten člověk, kterého jsem hledala. Troufám si říct, že i z části jsem vděčná téhle ženě za to, kde teď jsem. Tolikrát mě povzbudila, dodala sebevědomí, pochválila, a ačkoliv se to zdá jako obyčejné věci, tak při začátcích v podnikání jsou hodně potřeba, a ne každý Vám je dá. Tady je důkaz toho, jak to vypadá, když člověka jeho práce baví. Jednoduše jsem vděčná, že ji mám.

Vendula Novotná z Dispo Novotná

Kooperace s úžasnou účetní Ivy je nad má očekávání. Má neuvěřitelné znalosti, všeobecný rozhled v oboru, umí si poradit úplně se vším, je hnacím motorem celé mojí firmy. Je velký motivátor, s ní nemám nikdy chuť cokoliv vzdát. Je lidská, trpělivá a dokáže vše vysvětlit a ve všem poradit, správně nasměrovat. Jako začínající podnikatelka často chybuji, ale každým dnem jsem po boku své účetní dokonalejší, a můj byznys je o další krok dál v dosahování lepší a lepších úspěchů. Ivy jedině doporučuji!

Jakub Osmančík z Dr.Rhaco s.r.o.

Jsem spokojený, neměnil bych. Nejprve jsem se bál spolupráce s účetní, která je vzdálená, ale dnes to vnímám jako pohodu. Doklady si předáme online, tím to pro mě končí a o vše další se stará Ivy. Jen podnikám, o papíry se mi stará ona. Stav zn. Ideál.